Dziękujemy! 27.09.2023

„Jasiek” i „Elżbieta” już jutro w TVP2!

Dziękujemy WSZYSTKIM WIERNYM OGLĄDACZOM i serdecznie zapraszamy nowych! Audiodeskrypcja i napisy umożliwiają obejrzenie naszego serialu wszystkim chętnym. Już jutro będziemy mogli obejrzeć kolejne odcinki o Elżbiecie i Jaśku. Zapraszamy przed telewizory na TVP2, od godz. 11:55 🙂

„Elżbieta”
Ten odcinek to historia kobiety, którą fascynował teatr. Jej zainteresowania popychają ją w stronę grupy Artura Dziurmana. Elżbieta to kobieta dojrzała, ale atrakcyjna i samotna, więc podejmie próbę ułożenia sobie życia uczuciowego. Decyduje się na korzystanie z portali randkowych, co powoduje wiele zabawnych sytuacji, ponieważ nowinki techniczne nie są jej najmocniejszą stroną. Czy Elżbieta znajdzie swoją druga połówkę w Internecie? Koniecznie trzeba obejrzeć siódmy odcinek „Pasjonatów”, aby się o tym przekonać.

„Jasiek”
Odcinek „Jasiek” opowiada historię nietuzinkowego artysty z maleńkiej wioski w górach. Jasiek musi przejść wiele kilometrów pieszo bez względu na warunki atmosferyczne, aby dojść do najbliższego przystanku, z którego może dostać się na próby teatralne. Ma poważne problemy ze wzrokiem, ale w swoim otoczeniu nie znajduje zrozumienia dla pasji jaką wkłada w teatr i sport. Z trudem znajduje partnera do treningów przed maratonem.
Czy Jasiek spełni swoje marzenia o aktorstwie? Czy kobieta, która skradła mu serce podzieli jego pasje? Odcinek ósmy uchyli rąbka tej tajemnicy.

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA ZA POMOC W REALIZACJI SERIALU DLA:

Sułkowickiego Ośrodka Kultury

Instytutu Kultury „Willa Decjusza”

Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Stanisława Kostki w Krakowie-Dębnikach oraz dla Ks. Proboszcza Zygmunta Kostki SDB

Szpitala Klinicznego im. dra Józefa Babińskiego w Krakowie oraz dla

Dyrektora Szpitala – p. Stanisława Kracika

Urzędu Miasta i Gminy Myślenice, a w szczególności dla p. Burmistrza Jarosława Szlachetki

Kancelarii Notarialnej Knuplerz&Knuplerz, a w szczególności dla
p. Oskara Knuplerza

Second Handu na os. Złotej Jesieni 13 w Krakowie

Polskich Kolei Państwowych S.A.

Restauracji „Panorama Cafe” w Krakowie.