Dziękujemy! 27.09.2023

Już w sobotę kolejne odcinki: „DOROTA” i „MIETEK”! Zapraszamy przed telewizory!

Już w sobotę w TVP2 kolejne dwa odcinki „Pasjonatów”. Wydawało się, że tak silne emocje będą nam towarzyszyć jedynie przed premierą, ale okazało się, że z taką samą niecierpliwością czekamy na telewizyjną odsłonę „Doroty” i „Mietka”.
Poniżej załączamy krótki opis, który przybliży Wam bohaterów, a załączone zdjęcie przypomina wzruszające momenty z premiery w kinie Kijów.

Artur Dziurman na premierze. Trzyma kwiaty w tle aktorzy teatru ITAN.

„Dorota”
Filmowa historia Doroty przybliża zmagania osób, które tracą wzrok powoli, mając pełną świadomość tego nieuchronnego procesu. Fabuła ukazuje, że kreatywność i przedsiębiorczość to cechy charakteru, które nie mają nic wspólnego z problemami zdrowotnymi, co najdobitniej ukazuje postać Jaśka – partnera Doroty. Jak zbudować związek, jeśli partner jest równie silną osobowością i w dodatku stracił wzrok na wskutek podobnego schorzenia? Jak pomóc tym wszystkim, którzy zagubili swoją indywidualność i wiarę pod wpływem utraty wzroku? Jesteśmy przekonani, że odcinek „Dorota” rzuci nowe światło na te i wiele innych problemów.

„Mietek”
Odcinek „Mietek” opowiada o poszukiwaniu miłości. Możemy w tej części serialu zobaczyć, że problemy sercowe nie dzielą ludzi na zdrowych i niesprawnych. Wszyscy lokujemy uczucia zgodnie z tym co podpowiada nam gorące serce, a nie logiczny umysł. Mietek, wrażliwy, oddany i wierny. Kochający zwierzęta i pomagający słabszym. Przepełniony dobrą wolą. Czy to wystarczy, żeby jego ukochana odpowiedziała mu równie silnym uczuciem? Ma szansę na ułożenie sobie z nią długiego i szczęśliwego życia? Warto przekonać się o tym w czwartym odcinku „Pasjonatów”.