Dziękujemy! 27.09.2023

Pani Katarzyna Ornatkiewicz na planie „Pasjonatów”

Mieliśmy przyjemność współpracować na planie z panią Katarzyna Ornatkiewicz. Jak zwykle otoczoną burzą pięknych włosów i pozytywną energią.

Dla tych, którzy wolą czytać, niż oglądać:
Aktorka stoi do nas profilem. Jest zwrócona w lewą stronę. Pierwsze co rzuca się w oczy to kaskada drobnych loczków otaczających twarz, lekko odsłaniających czoło i spadających na ramiona. Tylko pozazdrościć! Zwłaszcza, że kasztanowo – brązowe włosy pani Kasi stanowią piękną oprawę dla jej twarzy i zachowują się jakby żyły własnym życiem. Z włosami kolorystycznie komponują się brwi zarysowane zdecydowanym i wyrazistym łukiem. Pani Katarzyna obejmuje podbródek dwoma palcami – kciukiem i środkowym, a wspiera go na palcu wskazującym. To kobiecy i lekki gest, który podkreśla skupienie z jakim słucha rozmówcy. Na wskazującym palcu możemy dojrzeć duży pierścionek, z tej perspektywy kształtem przypominający sygnet. Postać widzimy od linii ramion. Po niewielkim skrawku tkaniny, jaki możemy zobaczyć domyślamy się, że ma na sobie prawdopodobnie wzorzystą sukienkę (trochę koloryzuję, bo miałam okazję zobaczyć całą postać i tak! – to była sukienka 🙂). Czarne tło sukienki bardzo dobrze podkreśla biały wzór w drobne ośmiokąty przypominające plaster miodu i ozdobione rozrzuconymi kępkami pastelowo – beżowych kwiatów.

Autor zdjęcia: Bartłomiej Damek
Autor tekstu: Joanna Makowska

Projekt jest współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, PKN ORLEN oraz Fundację ORLEN.