Dziękujemy! 27.09.2023

Wieczór „Pasjonatów” w Teatrze Variete

Za nami pełen wrażeń wieczór w krakowskim teatrze Variete, gdzie oficjalnie rozpoczęliśmy pierwszy dzień zdjęciowy serialu „Pasjonaci”.

Gospodarzami wieczoru byli – Natalia Witkiewicz (dziennikarka, autorka reportaży telewizyjnych) oraz Robert Bylica (kompozytor, dyrektor Ośrodka Kultury oraz radny sejmiku województwa małopolskiego).

Wieczór obfitował w liczne atrakcje, które rozpoczęliśmy od czytania – przez odtwórców ról – dialogów powstającego serialu. Następnie – po raz pierwszy, publicznie – zaprezentowaliśmy zwiastun serialu „Pasjonaci”. Talet i pasję aktorów naszej grupy predstawilśmy nie tylko na ekranie, ale i na scenie. Zwieńczeniem wieczoru był spektakl „Brat naszego Boga”. Cieszymy się, że przedstawienie wg dramtu Karola Wojtyły mogliśmy zagrać dla wyjątkowych widzów szczegółnie związanych z fabulą naszego widowiska: sióstr felicjanek, Albertynek oraz braci Albertynów, a także mieszkańców Przytuliska dla Bezdomnych prow. przez Zgromadzenie Braci Albertynów.

Na zakończenie pełnego wrażeń wieczoru reżyser naszej grupy – Artur Dziurman – osobiście podziękował panu prezesowi Danielowi Obajtkowi i całemu zarządowi PKN Orlen.  Za – jak mówił – danie szansy na realizację marzenia, za zrozumienie i wrażliwość na pasję ludzi, która daje im siłę i dzięki której nie czują się wykluczeni.

 

 

 

A oto zdjęcia z naszego wspaniałego wieczoru: